مقابله با جنگ رسانه ای دشمن نیازمند کار گروهی رسانه‌ای است

خبرگزاری ایسنا

حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرزی آستارا، با بیان اینکه آستارا نمونه بارز وحدت شیعه و سنی و همزیستی آنان در کشور است اظهار کرد: بستر بسیار خوبی برای فعالیت های دینی و فرهنگی در شهرستان مرزی آستارا فراهم است و همه باید برای همبستگی بین اقوام و مذاهب مختلف در کشور تلاش کنیم.

وی با اشاره به جایگاه شهرستان مرزی آستارا در تبلیغ فرامرزی دینی اضافه کرد: تبلیغ دین در دنیای امروز فراتر از یک بحث مذهبی بوده و با توجه به همسایگی آستارا با جمهوری آذربایجان و فعالیت صهیونیست ها در این کشور بسیار مهم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به فعالیت های رسانه ای دشمن افزود: مقابله با جنگ رسانه ای دشمن نیازمند کار گروهی رسانه‌ای است و جنگ رسانه‌ای دشمن در حال حاضر خطرناکتر از جنگ سخت است.

وی، صداقت رئیس جمهور با مردم را باعث ایجاد آرامش در جامعه عنوان کرد و گفت: رئیس جمهور آبروی خود را برای توزیع عادلانه یارانه‌ها هزینه کرد و دولت دست به یک ساماندهی بزرگ اقتصادی زد که در دولت‌های گذشته با جدیت دنبال نشد و این اقدام رئیس جمهور شجاعانه بود.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه برنامه دولت برای هدفمندی یارانه‌ها دقیق است، خواستار همکاری همه مردم با دولت جهت رفع مشکلات اقتصادی شد.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت روحانیت در جامعه، اظهار کرد: روحانیون برای رفع شبهات و مبارزه با فرقه های انحرافی در جامعه بیشتر تلاش کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تصریح کرد: راهنمایی و هدایت مردم از مهم‌ترین اهداف سازمان تبلیغات اسلامی است و تبلیغ احکام دین بالاترین وظیفه روحانیت می‌باشد.

حجت الاسلام مهدوی مسئولیت در این سازمان را سخت و در عین حال مهم دانست و افزود: حضور روحانیت در صحنه های مختلف برای حفظ اسلام و هویت اسلامی ضروری است.

وی یادآور شد: روحانیون با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و امیددهی نقش بسیار ویژه ای در بطن جامعه دارند.

به گزارش ایسنا، در این آیین از زحمات دو ساله حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی حبیبی، رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرزی آستارا تقدیر و حجت‌الاسلام والمسلمین حسینعلی رضازاده به سمت رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی آستارا منصوب شد.

مقابله با جنگ رسانه ای دشمن نیازمند کار گروهی رسانه‌ای است