کنگره ۴ هزار روحانی شهید به زودی برگزار می شود

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنانی پیش از خطبه های نمازجمعه امروز تهران اظهار داشت: در مکتب اهل بیت آموخته‌ایم جهاد و مبارزه در راه خدا اصلی همگانی و همیشگی است؛ ممکن است عرصه‌های  جهاد تغییر پیدا کند اما سراسر زندگی مؤمن باید جهاد و حرکت در مسیر صراط مستقیم و علیه دشمنان باشد.

وی افزود:‌هرگز دشمنان دین خدا حرکت و پیشرفت مسلمان و استقلال و آزادی فکری آنها را تحمل نخواهند کرد لذا همواره در برابر جبهه حق، جبهه باطل وجود دارد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: دعوای دشمنان با ما نه بر سر حقوق بشر و انرژی هسته‌ای است بلکه آنها با دین خدا مشکل دارند زیرا ما زیر بار حرف آنها نمی‌رویم؛ جهاد در زندگی مؤمن تعطیل‌بردار نیست.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه شهادت لطفی است که خداوند به انسان‌های برگزیده عطا می‌کند گفت: باید برای یادبود شهدا و برگزاری کنگره‌ها تلاشی مستمر داشته باشیم ضمن اینکه مقام معظم رهبری هم بارها تأکیدات زیادی بر برگزاری کنگره‌های شهدا داشته‌اند.

وی افزود:‌تا کنون 710 یادواره شهدای روحانی به وسیله مردم در سراسر کشور برگزار شده است.

وی گفت:‌کنگره ۴ هزار روحانی شهید که از همه اقشار آمار شهدایش بیشتر است به زودی برگزار خواهد شد این در حالی است که 700تا 800 شهید دیگر هستند که یقینا طلبه بوده‌اند اما چون به عنوان روحانی به جبهه اعزام نشده‌اند در آمار شهدای روحانی درج نشده است.

وی گفت:‌کنگره شهدای روحانی را به زودی و با قدرت تمام برگزار می‌کنیم تا بتوانیم به حیات خود ادامه دهیم.

انتهای پیام/

 


کنگره ۴ هزار روحانی شهید به زودی برگزار می شود