رئیس مجلس درگذشت یک جانباز دفاع مقدس را تسلیت گفت

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی روز جمعه در پیامی خاطرنشان کرد: درگذشت سردار رشید اسلام، رزمنده و جانباز دفاع مقدس، سرهنگ پاسدار حاج حسین اسماعیل‌بیگی از فرماندهان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت موجب تاسف و تالّم فراوان شد.

وی افزود: آن مجاهد فی سبیل الله عمر شریف و پربرکت خود را در راه خدمت مخلصانه و مؤمنانه به انقلاب اسلامی صرف کرد و علاوه بر مجاهدت دلاورانۀ در لشکر ۴۱ ثارالله کرمان، در دورۀ پس از پایان دفاع مقدس نیز مجاهدت در راه خدا را ادامه داد و در عرصه‌های گوناگون فرهنگی و سیاسی، باقیات صالحات ارزشمندی از خود بر جای گذاشت.

در این پیام آمده است: فقدان آن مجاهد مخلص که از نزدیک‌ترین یاران چهرۀ تابناک مجاهدت و انقلابی‌گری، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود، بی‌گمان غمی سترگ و جانکاه برای تمامی دلبستگان به انقلاب اسلامی به خصوص مردم عزیز کرمان و همرزمان و خانوادۀ ایشان خواهد بود.

قالیباف تاکید کرد: اینجانب ضمن تسلیت به مردم شریف استان کرمان به‌ویژه شهرستان‌های زرند و کوهبنان، همرزمان و دوستان و خانوادۀ ارجمند و معزز ایشان، از خداوند متعال برای آن فقید سعید علوّ درجات، هم‌نشینی با شهداء و مجاورت با اولیاء الله و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

رئیس مجلس درگذشت یک جانباز دفاع مقدس را تسلیت گفت