مهلت ثبت نام در رویداد تولید محتوای قهرمان من تمدید شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود نظری‌منش دبیر رویداد تولید محتوای قهرمان من گفت: مشکلاتی که بسیاری از مخاطبان این رویداد در بارگذاری آثار خود به دلیل سرعت پایین و یا قطعی اینترنت در نقاط مختلف کشور داشتند، دست اندرکاران رویداد تولید محتوای قهرمان من را بر آن داشت تا مهلت ثبت نام متقاضیان را برای ۳ روز تمدید کنند.

رویداد تولید محتوای قهرمان من در موضوعات «حاج قاسم؛ احترام به پدر و مادر، سردار دل‌ها؛ عشق به وطن، حاج قاسم و دفاع از حرم، یاران کوچک حاج قاسم، حاج قاسم و مردمی‌ بودن، سردار دلها و فرزندان شهدا و تبیین وصیت‌نامه شهید سلیمانی» برگزار می‌شود.

صاحبان آثار می‌توانند در قالب‌های «شبکه اجتماعی (استوری، کانال و صفحه)، کلیپ و نماهنگ، نقاشی، پوستر و اینفوگرافی، پادکست و قصه‌گویی دیجیتال، بازی‌ و نرم‌افزارهای تلفن همراه و انیمیشین، کمیک موشن و موشن‌گرافی» در این رویداد شرکت کنند.

رویداد قهرمان من به همت مجامع تخصصی فعالان دیجیتال کودک و نوجوان و ناشران دیجیتال اسلامی و حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و با مشارکت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونت فضای مجازی صدا و سیما، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، همراه اول، سازمان سراج، انارستان، موسسه فهم و خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

علاقمندان به شرکت در رویداد قهرمان من می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز ۱۳ دی ثبت نام خود در این رویداد را نهایی کرده و سپس آثار خود را در پایگاه اینترنتی www.platzaar.ir بارگذاری کنند.

مهلت ثبت نام در رویداد تولید محتوای قهرمان من تمدید شد