پخش برنامه «سوره؛ فصل سقیفه» متوقف شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، چند روز پیش خبر پخش ویژه برنامه سوره؛ فصل سقیفه در رسانه‌ها منتشر شد و از سه شنبه هفتم دی ماه اولین قسمت این برنامه روی آنتن رفت اما با گذشت دو شب از پخش این برنامه به طور ناگهانی ادامه پخش آن متوقف شد.

دست‌اندرکاران این برنامه ظهر امروز (پنجشنبه نهم دی ماه) در صفحات مجازی این برنامه اینگونه اطلاع رسانی کردند:

ضمن تقدیر و تشکر از استقبال بینندگان سوره؛ فصل سقیفه بنا به ملاحظاتی به پایان رسید و پخش ادامه آن به وقت دیگری موکول شد. برنامه‌های بعدی سوره از صفحات مجازی این برنامه اطلاع رسانی می‌شود.

پخش برنامه «سوره؛ فصل سقیفه» متوقف شد

هنوز مشخص نیست که با این توضیح سوره به کار خود به همان روال قبلی ادامه خواهد داد یا کلاً پخش این برنامه متوقف شده است.

پیش از این قرار بود سوره؛ فصل سقیفه به مدت ۱۰ شب از شبکه چهار سیما پخش و در آن به موضوعاتی چون روایت سقیفه، سقیفه؛ از سبک حکومت تا سبک حکمرانی، استنادها و انتقادها به سقیفه پرداخته شود.

در شب اول و دوم این برنامه محمد حسین رجبی دوانی و سعید طاووسی درباره روایت سقیفه با دیانی کارشناس مجری برنامه گفتگو کردند.

قرار بود در سومین شب از فصل «سوره؛ فصل سقیفه» که بنا بود (پنجشنبه نهم دی ماه) پخش شود با محسن قنبریان،، استاد حوزه و محقق و پژوهشگر دینی درباره موضوع سقیفه؛ از سبک حکومت تا سبک حکمرانی گفتگو شود.

پخش این فصل از برنامه سوره برخلاف ویژه برنامه های قبلی این برنامه تولیدی و از پیش ضبط شده بود. این درحالیست که برنامه سوره یک برنامه زنده تلویزیونی است اما پخش این برنامه از همان ابتدا با ملاحظه و احتیاط پخش و آغاز شد.

پخش برنامه «سوره؛ فصل سقیفه» متوقف شد