پورتو پیروز بازی بزرگ مقابل بنفیکا/طارمی بعد از ۱۱ بازی گلزنی کرد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو در هفته شانزدهم لیگ پرتغال شب گذشته میزبان تیم بنفیکا بود که این بازی حساس با نتیجه ۳ بر ۱ به سود پورتو خاتمه یافت.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو که ۱۱ هفته موفق به گلزنی برای این تیم نشده بود، سرانجام شب گذشته و در این دیدار طلسم ناکامی‌هایش را با به ثمر رساندن یک گل شکست و یک پاس گل هم داد.

در این مسابقه ابتدا «فابیو ویرا» (۳۴) و «گابریل پپه» (۳۷) برای پورتو گلزنی کردند. پاس گل نخست را مهدی طارمی به وی را داد.

بنفیکا در دقیقه ۴۶ توسط «یارمچوک» یکی از گل‌ها را جبران کرد اما طارمی در دقیقه ۶۸ با به ثمر رساندن گل سوم، خیال پورتو را راحت کرد. البته «آلمیدا» بازیکن بنفیکا در دقیقه ۴۹ از زمین مسابقه اخراج شد تا کار پورتو راحتتر بشود.

در ادامه این مسابقه، طارمی در دقیقه ۸۳ تعویض شد و جای خود را به «تونی مارتینز» داد.

طلسم طارمی با گل در بازی حساس بنفیکا شکست

قطعاً طارمی با این گل و پاس گل از نظر روحی در شرایط ایده آلی قرار خواهد گرفت. مهاجم ایران به واسطه ۱۱ هفته ناکامی تحت فشار قرار داشت و زیر ذره بین کارشناسان و رسانه‌های پرتغال رفته بود؛ هرچند که در این مدت از حمایت کادر فنی پورتو برخوردار بود.

پورتو با این برد ۴۴ امتیازی شد تا با تفاضل گل بهتر نسبت به اسپورتینگ لیسبون همچنان صدرنشین لیگ پرتغال باقی بماند. بنفیکا هم بعد از این دو تیم با ۳۷ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

پورتو پیروز بازی بزرگ مقابل بنفیکا/طارمی بعد از ۱۱ بازی گلزنی کرد