گل‌محمدی : تصمیم داور اشتباه باشد به خیلی چیزها مشکوک می‌شویم

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی پس از پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل پیکان تهران در هفته دهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خیلی خوبی بود. دیدار درگیرانه ای داشتیم و خیلی از دقایق بازی فیزیکی شد. نتیجه‌ای که می‌خواستیم را گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: پیکان تیم دونده ای دارد. انصافا بازیکنان ما انرژی زیادی برای بازی گذاشتند. در جریان مسابقه به سه گل رسیدیم. خیلی خوب بودند و جنگیدند. این برد را باز هم به هواداران تبریک می‌گویم.

او درباره عدم حضور تماشاگران در استادیوم دستگردی برای تماشای بازی این تیم تاکید کرد: آنها در ورزشگاه نیستند اما انرژی مثبت آنها را احساس می‌کنیم.

گل محمدی در خصوص جنجال بر سر اعلام پنالتی برای پیکان تهران تصریح کرد: دو بر صفر پیش بودیم و صحبتی که از بیرون به ما گفتند این بود که حامد لک توپ را زد. من فکر می‌کنم داور اشتباه کرد.

یحیی ادامه داد: فشار خیلی زیادی را تیم ما از بحث داوری تحمل می‌کند. شرایط خیلی سختی را داشتیم. الان هم اگر بازی دو – دو می‌شد کار برای تمام مجموعه سخت می‌شد.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره این موضوع گفت: امیدوارم داور به درستی اعلام پنالتی کرده است چون در غیر این صورت به خیلی چیزها آدم مشکوک می‌شود.

گل‌محمدی : تصمیم داور اشتباه باشد به خیلی چیزها مشکوک می‌شویم