معرفی سرمربیان تیم‌های تفنگ و تپانچه نوجوانان

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از  فدراسیون تیراندازی، در جلسه ای که امروز چهارشنبه با حضور مرتضی قربانی رئیس، کبری غیاثی نایب رئیس، مهدی مبینی دبیر فدراسیون و ناصر رسولی مدیر تیم‌های ملی برگزار شد، مریم طالبی از سوی رئیس فدراسیون تیراندازی به‌عنوان سرمربی تیم تفنگ جوانان و نوجوانان منصوب شد.

طالبی بین سال‌های ۸۴ تا ۹۴ عضو تیم ملی تفنگ بوده و از سال ۹۵ تا قبل از المپیک ۲۰۲۰ توکیو در کنار مربیانی همچون لازلو سوچک مجارستانی، گوران و الهام هاشمی هدایت تیم ملی تفنگ را بر عهده داشت.

وی همچنین چندین مدال رنگارنگ از جمله یک طلا و ۲ نقره رقابت‌های دانشجویان جهان، طلا و نقره بازی‌های غرب آسیا و ۲ برنز رقابت‌های قهرمانی آسیا را نیز در کارنامه خود دارد.

براساس این گزارش؛ مصطفی احمدی نیز از سال ۶۱ فعالیت ورزشی خودش را در نیروی زمینی ارتش و در رشته تپانچه آغاز کرد  و از سال ۷۴ نیز هدایت این تیم را بر عهده داشته که موفق به کسب بیش از ۱۰ دوره قهرمانی در ۷ دوره مربیگری خود در این‌تیم  شده است.

 ۸ سال قهرمانی در تپانچه ۲۵ متر و تفنگ ۳۰۰ متر را در نیروی زمینی را می‌توان از موفقیت‌های دیگر وی برشمرد.

وی سابقه ۲ دوره مربیگری تیم ‌ملی تپانچه زنان  کشور را در کارنامه دارد و از سال ۹۷ تاکنون نیز مربی تیم دانشگاه آزاد بوده و با این تیم ۲ بار قهرمانی لیگ را تجربه کرده است.

 رئیس فدراسیون تیراندازی امروز همچنین به همراه کبری غیاثی نایب رئیس و مهدی مبینی دبیر فدراسیون در منزل  الهام هاشمی سرمربی سابق تیم ملی تیراندازی حضور یافت و از و زحمات و تلاش های وی در عرصه های داخلی و خارحی تقدیر و قدردانی کرد.

معرفی سرمربیان تیم‌های تفنگ و تپانچه نوجوانان